Tüm ürünler ücretsiz kargo

Mini Sistem Ekru Mat Stor Perde 600 v02

İndirim!

Metrekare Fiyatı:

0,00TL 184,00 TL + KDV

Model Kodu: MNS - 600 02

KDV Dahil Toplam Tutar:
En Yeni Perde Modelleri Uygun Fiyatlarla Online Satışta

Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Kargo

Ücretsiz Kargo!

Teslimat Süresi

1 - 3 İş Günü İçerisinde Kargoda - Herhangi Bir Sorunda Teslimat Bilgisi Verilecektir.

Mini Sistem Stor Perde 

Pencereleriniz için şık ve pratik bir perde çeşidi.
Mini Sistem Perdelerinizi Pencere üstü,  balkon kapısı gibi kullanım alanlarına vidalı, yapışkanlı veya sıkıştırma aparatı ile takabilirsiniz.
Korniş veya tavan a montaj gerektirmez alanınızın olmadığı bölgelere veya kullanım kolaylığı için tercih edebilirsiniz.
Bu sistem perdelerde stor ve zebra perde kumaşları kullanılmaktadır fakat pencere derinliklerine göre kumaş seçenekleri kısıtlanmıştır. 

Ev veya ofis dekorasyonunuza modern bir dokunuş katmak ve işlevselliği bir araya getirmek istiyorsanız, Polyester Stor Perde mükemmel bir seçenek olabilir. Hem estetik açıdan şık hem de pratik kullanımıyla öne çıkan bu perdeler, birçok avantaj sunar.

Zarif Tasarım: Stor Perde temiz ve modern bir görünüm sunar. Minimalist tarzıyla her türlü iç mekâna uyum sağlar ve odanıza ferah bir hava katar.

Dayanıklı Malzeme: Alüminyum malzeme, perdelerin dayanıklılığını artırır ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Güneş ışınlarına, nem ve toza karşı dirençlidir, böylece uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kalır.

 Genişlik / Width : 260 cm
 Bileşim / Composition : %100 PES
 Ağırlık / Weigth : ( ± %5 ) : - ( gr / mt2 )
 Kalıklık / Thickness : - +/- 0,05 mm
 Mekanizma : 1 nci Kalite Mini Mechansm
 Montaj Alanları : Pencereye Montaj yapılır.
 İmalat Süresi : 3 - 7 İş günü

Stor Perdelere

♦ Dijital baskı uygulanabilir.
♦ Etek kısmına ilave varak, dantel, su taşı ve boncuk uygulanabilir.

Stor Perde Kumaş Türleri

 Blackout / Sinevizyon; %100 ışığı engelleme (karartma) özelliği sahiptir. Fakat kenar aralıklarından sızan ışık bu oranı %98' e düşürmektedir.
♦ Polyester; ışığı süzerek filtre etme özelliğine sahiptir.
 Screen; delikli yapısıyla şeffaf bir görünüme sahiptir, aynı zamanda içeriden bakıldığında dışarının belirgin, dışarıdan içeriye bakıldığında ise içerinin bulanık olarak görünmesini sağlar.

SİPARİŞ NASIL OLUŞTURULUR ?

Mini Stor Perde Nasıl Temizlenir ?


Kumaş apre nedeniyle tozu kiri tutma özelliği az olmasına rağmen zamanla sinen toz ve oluşacak lekelerden temizlenebilir.
Ürün temizliğinde ağır kimyasal içeren deterjanlar kullanmanın perde kumaşına zarar verebileceğini unutmayın.

El İle Temizleme

Temizleme esnasında kesinlikle çamaşır suyu veya benzeri ürünler kullanılmamalı.
Temizlik yaparken kullanacağınız bir kaba (“kova, tekne, v.b.”) su ve suya oranla karıştırabileceğiniz kadar ”kalıp sabun, elde yıkama deterjanı, arap sabunu, bulaşık deterjanı veya şampuan” ilave ediniz. Sonra da karıştırarak köpürmesini sağlayınız ve yumuşak bir bez yardımıyla apreli perde kumaşına hafifçe sürterek uygulayınız, bu şekilde perdelerinizi temizleyebilirsiniz.

Yıkama Yolu ile Temizleme ( Sadece Polyester Kumaşlar İçin Geçerlidir )

♦ Öncellikle perdenin temizleneceği alan ayarlanmalıdır.
♦ Perdenin üzerinde temizleneceği zemin perde kumaşı apreli bir kumaş olduğundan düz ve temiz olmalıdır.Perdenizin temizleneceği alanı ayarladıktan sonra perdenizi yerinden acele etmeden çıkararak özenle temizlik yapılacak zemine seriniz.
♦ Bir kovaya bir miktar ılık su doldurup, arap sabunu, bulaşık deterjanı veya temizlik şampuanı ilave ederek köpürtünüz. Köpürtme işlemine, deterjanın suda tamamen eridiğinden emin olana kadar devam ediniz. Boş bir kova ile birlikte deterjanlı su dolu kovayı perdenin yakınında hazır bulundurunuz.
♦ Perde temizliğini en kolay; temizlik süngeri ile yapabilirsiniz.
♦ Ellerinize eldiven taktıktan sonra, temizlik süngerini ıslatıp iyice sıkarak temizleme işlemine kenarlarda ipliklenme olmaması adına "perdenizin kenarlarından değil, kenarlara yakın bir bölgeden" başlayabilirsiniz.
♦ Perdenizi yukarıdan aşağıya doğru silin. Temizlik esnasında kirlenen süngerinizi boş kovaya sıkıp, deterjanlı temiz suda ıslatarak silme işlemine devam ediniz.
♦ Perdenizin ön yüz temizliği bittikten sonra yumuşak bir havlu ile perdenizi silerek kurulayınız Perdeniz tamamen kuruyacak kadar bekledikten sonra ters çevirerek yerine takınız.

Stor Perde Çıkarmadan Nasıl Temizlenir ?

Eğer stor perdenizi çıkarmadan temizlemek istiyorsanız size stor perde nasıl silinir sorusunun cevabını vermeliyiz.
Bu yöntem daha kolay bir stor perde temizliği yöntemi olacaktır. İşte stor perdenizi silmek için izlemeniz gereken adımlar:

♦ Öncelikle stor perdenizi tamamen açın. Üst yüzeylere ulaşmak için bir merdiven kullanabilirsiniz. Bu esnada can güvenliğinizi kesinlikle ihmal etmeyin.
♦ Temizlemek için derin bir kapta ılık suyun içinde sabun köpürtebilirsiniz. Veya perde temizliği için üretilen deterjanları da tercih edebilirsiniz.
♦ Yumuşak bir bezi sabunlu suya batırıp çıkarın ve suyunu sıkın. Bu bez ile perdenizi bir iki defa silin.
♦ Tozun gittiğinden emin olduktan sonra temiz ve soğuk suyla yıkanmış bir bez alarak sabun etkisini temizleyin.
♦ Bu kısa işlemlerden sonra perdenizi kapatmayın. Açık ve hava alacak şekilde kuruyana kadar perdenizi bekletin.

Nasıl Sipariş Verebilirim?