Hakkımızda


KOZASTOR Perde Ürünleri,
Farklı sektörlerdeki 30 yılı aşkın tecrübe ve birikimi arkasına alarak 2010 yılından itibaren perde üretim sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır.

Özenle koruyarak, her geçen gün üzerine dahasını kattığı pozitif ticari itibarını, yenilikçi iş anlayışı ve nitelikli insan kaynağı ile buluşturarak, ismini kalite ve güven temelleri üzerinde yükseltmektedir.

Müşteri beklentilerine göre kaliteli ürün ve pazar dengesini gözeten maliyet politikaları üreterek güven ve memnuniyet sağlamak en öncelikli ilkesidir.

Üretimde; “Stor Perde, Zebra Perde, İkili Tül-Stor Perde, Fon Perde, Perde mekanizma ve Aksesuar” imalatı yaparak yurt içi ve yurt dışı bayi kanalları ile satışlarını gerçekleştirmektedir.

Firmamız temel yetenek ve dinamik kabiliyetlerini sektörün geleceğine göre, zamanın koşullarının en üst seviyesinde tutmak, Ar-Ge faaliyetleri ile yeni ürün ve üretim teknikleri geliştirmek, değerlerinden ödün vermeden iç pazardaki payını koruyarak artırmak, dış pazarlarda pay sahibi olmak öncelikli hedeflerindendir.