Tüm ürünler ücretsiz kargo

Hakkımızda

KOZASTOR markasının farklı sektörlerdeki 20 yılı aşkın tecrübe ve birikimin yeni yüzü olarak 2010 yılında perde üretim sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. 20 yıldır özenle koruyarak, her geçen gün üzerine dahasını kattığı pozitif ticari itibarını, yenilikçi iş anlayışı ve nitelikli insan kaynağı ile buluşturarak, ismini kalite ve güven temelleri üzerinde her geçen gün yükseltmektedir.

Pazarın ihtiyaçlarına göre kaliteli üretim yaparak, maliyet politikalarında pazar dengesini gözeterek, müşteri çıkar ve ilişkilerini önemseyerek ve sürdürülebilir iş politikalarıyla müşterilerine güven vererek memnuniyet sağlamak en temel ve öncelikli ilkesidir.

Üretimde; “ Stor Perde, Zebra Perde, Çift Mekanizmalı Stor Perde, Dikey Perde, Fon Perde, Tül Perde, Mini Sistem Perde, Plicell Cam Balkon Perde, Jaluzi Perde, Perde Mekanizmaları ve Aksesuarları ”imalatlarını gerçekleştirerek yurt içi ve yurt dışı bayi kanalları ile satışlarını gerçekleştirmektedir.

Firmamız temel yetenek ve dinamik kabiliyetlerini sektörün geleceğine göre zamanın koşullarının en üst seviyesinde tutmak, Ar-Ge faaliyetleri ile yeni ürün ve üretim teknikleri geliştirmek, iç pazardaki payını koruyarak değerlerinden ödün vermeden artırmak, dış pazarlarda pay sahibi olmak öncelikli hedeflerindendir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?