Çift Mekanizmalı Stor Perde Ekru Kadife Nakışlı 60 V01

Model Kodu: İT 60 01

Teslimat Süresi: 1 - 3 İş Günü İçerisinde Kargoda - Herhangi Bir Sorunda Teslimat Bilgisi Verilecektir.

Metrekare Fiyatı: 0,00TL 310,00 TL + KDV

Seçili en ölçüsü perde kasası dahil ölçüdür. Kumaş, kasa ölçüsünden zincir tarafından 3 (cm) santimetre, diğer taraftan da 1 (cm) santimetre olmak üzere toplam 4 (cm) santimetre eksik kesilmektedir.

İKİLİ STOR PERDE

İkili çalışır perde, aynı perde kasasında birbirinden bağımsız ön ve arka olmak üzere iki farklı mekanizmadan oluşur. Ön perde apreli tül/stor/zebra, arka perde ise güneşlik amaçlı perde kumaşlarından oluşmaktadır. Kasa üzerinde bulunan özel mekanizma rulosuna sarılı kumaşı mekanik zincir veya uzaktan kumandalı alıcılı motorla yukarı/aşağı (açılıp/kapanma) hareket ettirme kabiliyetine sahip, istenilen ölçülerde imalatı olan ve temizliği yapılabilen bir üründür.

MEKANİZMA : 1 nci kalite Metal Ayak Takımı
KASA : Alüminyum
ÜRÜN BİLEŞİMİ : Apreli tül (delikli şeffaf desenli tül perdenin sert hali bir kumaş) /  Polyester Stor (ışığı süzerek filtre eden bir kumaş)
GARANTİ : 24 Ay
MONTAJ ALANLARI : Kornişe, tavana ve duvara monte edilir
MONTAJ APARATLARI : Vida dübel ve korniş aparatı ücretsiz gönderilmektedir
ÖDEME SEÇENEKLERİ : Kredi kartına 12 taksit - Havale 
İMALAT SÜRESİ : 3 - 7 İş günü

Ön Perde Seçenekleri

     ♦  Apreli tül (delikli şeffaf desenli tül perdenin sert hali bir kumaş)

Arka Perde Seçenekleri

     ♦  Blackout / polyester (%90 ışığı engelleme özelliği olan karartma bir kumaş)
     ♦  Polyester (ışığı süzerek filtre eden bir kumaş)
     ♦  Screen (delikli şeffaf görünüm sağlayan içeriden dışarıyı gösteren dışarıdan içeriyi fulü gösterir bir kumaş.

SEPETE EKLEDİKTEN SONRA ÜRÜN ÖZELLEŞTİRME BÖLÜMÜNDEN ARKA STOR ( GÜNEŞLİK ) RENGİNİ SEÇEBİLİRSİNİZ...

Ürün Hakkında Yorumlar

 STOR PERDE &TÜL PERDE

Kumaş apre nedeniyle tozu kiri tutma özelliği az olmasına rağmen zamanla sinen toz ve oluşacak lekelerden temizlenebilir.
Ürün temizliğinde ağır kimyasal içeren deterjanlar kullanmanın perde kumaşına zarar verebileceğini unutmayın.
El İle Temizleme
Temizleme esnasında kesinlikle çamaşır suyu veya benzeri ürünler kullanılmamalı.
Temizlik yaparken kullanacağınız bir kaba (“kova, tekne, v.b.”) su ve suya oranla karıştırabileceğiniz kadar ”kalıp sabun, elde yıkama deterjanı, arap sabunu, bulaşık deterjanı veya şampuan” ilave ediniz. Sonra da karıştırarak köpürmesini sağlayınız ve yumuşak bir bez yardımıyla apreli perde kumaşına hafifçe sürterek uygulayınız, bu şekilde perdelerinizi temizleyebilirsiniz.

Yıkama Yolu ile Temizleme (Sadece Polyester Kumaşlar İçin Geçerlidir)

     ♦  Öncellikle perdenin temizleneceği alan ayarlanmalıdır.
     ♦  Perdenin üzerinde temizleneceği zemin perde kumaşı apreli bir kumaş olduğundan düz ve temiz olmalıdır.Perdenizin temizleneceği alanı ayarladıktan sonra perdenizi yerinden acele etmeden çıkararak özenle temizlik yapılacak zemine seriniz.
     ♦  Bir kovaya bir miktar ılık su doldurup, arap sabunu, bulaşık deterjanı veya temizlik şampuanı ilave ederek köpürtünüz.
     ♦  Köpürtme işlemine, deterjanın suda tamamen eridiğinden emin olana kadar devam ediniz. Boş bir kova ile birlikte deterjanlı su dolu kovayı perdenin yakınında hazır bulundurunuz.

     ♦  Perde temizliğini en kolay; temizlik süngeri ile yapabilirsiniz.
     ♦  Ellerinize eldiven taktıktan sonra, temizlik süngerini ıslatıp iyice sıkarak temizleme işlemine kenarlarda ipliklenme olmaması adına "perdenizin kenarlarından değil, kenarlara yakın bir bölgeden" başlayabilirsiniz.
     ♦  Perdenizi yukarıdan aşağıya doğru silin. Temizlik esnasında kirlenen süngerinizi boş kovaya sıkıp, deterjanlı temiz suda ıslatarak silme işlemine devam ediniz.
     ♦  Perdenizin ön yüz temizliği bittikten sonra yumuşak bir havlu ile perdenizi silerek kurulayınız Perdeniz tamamen kuruyacak kadar bekledikten sonra ters çevirerek yerine takınız.

Stor Perde ve Tül Perde Çıkarmadan Nasıl Temizlenir ?

Eğer stor perdenizi çıkarmadan temizlemek istiyorsanız size stor perde nasıl silinir sorusunun cevabını vermeliyiz. Bu yöntem daha kolay bir stor perde temizliği yöntemi olacaktır. İşte stor perdenizi silmek için izlemeniz gereken adımlar:

     ♦  Öncelikle stor perdenizi tamamen açın. Üst yüzeylere ulaşmak için bir merdiven kullanabilirsiniz. Bu esnada can güvenliğinizi kesinlikle ihmal etmeyin.
     ♦  Temizlemek için derin bir kapta ılık suyun içinde sabun köpürtebilirsiniz. Veya perde temizliği için üretilen deterjanları da tercih edebilirsiniz.
     ♦  Yumuşak bir bezi sabunlu suya batırıp çıkarın ve suyunu sıkın. Bu bez ile perdenizi bir iki defa silin.
     ♦  Tozun gittiğinden emin olduktan sonra temiz ve soğuk suyla yıkanmış bir bez alarak sabun etkisini temizleyin.
     ♦  Bu kısa işlemlerden sonra perdenizi kapatmayın. Açık ve hava alacak şekilde kuruyana kadar perdenizi bekletin.